سبد خرید

کالایی در سبد نیست
1 1 1 1 1

 شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات شرکت دانش بنیان کارادوهزار
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی شرکت دانش بنیان کارادوهزار به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب ‏‌سایت شرکت دانش بنیان کارا دوهزارهنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی شرکت دانش بنیان کارا دوهزارو سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت دانش بنیان کارا دوهزار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت دانش بنیان کارا دوهزاراست. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت دانش بنیان کارا دوهزار از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت دانش بنیان کارا دوهزار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت دانش بنیان کارا دوهزار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت دانش بنیان کارا دوهزار اقدام کند.
 تعریف فروشنده
محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط شرکت دانش بنیان کارا دوهزار تولید و عرضه می‌شود و به صورت آنلاین به فروش می‌رسد. منظور از فروشنده شرکت دانش بنیان کارادوهزار می باشد.
- مسئولیت‌ مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده شرکت دانش بنیان کارا دوهزار است.
- فاکتور کالاهایی که توسط فروشنده در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
- شرکت دانش بنیان کارا دوهزاردر اسرع وقت و با عنایت به تقدم و تاخر سفارشات اقدام می نماید.
- به خریداران عمده کالاهای شرکت دانش بنیان کارا دوهزار تخفیف سازمانی تعلق می‌گیرد.
- خدمات پس ‌از‌ فروش شرکت دانش بنیان کارا دوهزار تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر گارانتی کالا را می‌پذیرد که لیبل نصب شده روی دستگاه مخدوش ، پاره یا جدا نگردیده باشد.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
شرکت دانش بنیان کارا دوهزار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
شرکت دانش بنیان کارا دوهزار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
ثبت و پردازش سفارش
- روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. شرکت دانش بنیان کارا دوهزار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت دانش بنیان کارا دوهزار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
- با توجه به اینکه پس از صدور فاکتور امکان تغییرات وجود ندارد. لذا از کلیه مشتریان محترم تقاضا  می شود دقت لازم را در این خصوص بنمایند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس خود ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
ارتباطات و سایر مطالب
سایت شرکت دانش بنیان کارا دوهزار ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل شرکت دانش بنیان کارا دوهزار نیستند و شرکت دانش بنیان کارا دوهزار هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت شرکت دانش بنیان کارا دوهزار این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت شرکت دانش بنیان کارا دوهزار لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از شرکت دانش بنیان کارا دوهزار اداره می‌کنند، بنابراین شرکت دانش بنیان کارا دوهزار نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى بدهد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت شرکت دانش بنیان کارا دوهزار باشد، خود برعهده خواهید داشت.
محتوا
شرکت دانش بنیان کارا دوهزار نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی خدمات خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است شرکت دانش بنیان کارا دوهزار تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.
سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در شرکت دانش بنیان کارا دوهزار مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در شرکت دانش بنیان کارا دوهزار قیمت‏‌های خرده فروشی است .
نمایندگی
شرکت دانش بنیان کارا دوهزار در نقاط مختلف از کشور دارای نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش می باشد .
قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شرکت دانش بنیان کارا دوهزار هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
شرکت دانش بنیان کارا دوهزار خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

پاسخگوی شما هستیم

021-26602500-7

اولین تولید کننده سیستم حضور و غیاب کامپیوتری در ایران

 اولین تولید کننده سیستم حضور و غیاب دوربین دار در ایران

اولین تولید کننده سیستم حضور و غیاب مجهز به صفحه نمایش لمسی ( Touch Screen ) در ایران

منتخب سازمانهای بزرگ و مناقصات بزرگ

اولین شرکت ارائه دهنده سرویس محاسبات ابری در زمینه حضور و غیاب و گردش کار