شرکت دانش بنیان کارا دوهزار|همکاری با ما|شرایط و فرم درخواست نمایندگی
شرکت کارا دوهزار جذب نمایندگان فعال و با انگیزه در سراسر ایران را راه پیروزی و موفقیت در پیشی گرفتن از رقبا، توسعه سهم بازار، خلق بازارهای ناشناخته و رضایت مندی مشتریان خود می داند.
دسته بندی نمایندگان
نمایندگان رسمی:
اشخاصی که به‌عنوان نماینده حقیقی یا حقوقی، امتیاز فروش محصولات و ارائه خدمات شرکت کارا دوهزار طی قراردادرسمی به آنها اعطا می‌گردد.
نمایندگان انحصاری:
پس از آنالیز نمایندگان اصلی و بررسی ویژگی‌ها، عملکرد، توان فروش، رضایت شرکت، همکاری، وفاداری و ...، نمایندگان فعال در هر استان رتبه‌بندی و امتیازدهی گردیده و نهایتا منتخبین به‌عنوان نماینده انحصاری در استان محل فعالیت خود انتخاب خواهند شد.
نمایندگان بین‌المللی:
این دسته از افراد با توجه به شرایط خاص شرکت نسبت به استراتژی توسعه و فروش در سطوح مختلف انتخاب میگردند.
عاملیت های فروش:
عاملیت فروش (معرف) عبارت است از اشخاص حقیقی یا حقوقی،که امتیاز فروش محصولات کارا دوهزار به وی اعطا می‌گردد و تنها می‌تواند، مشتری (متقاضی خرید نرم‌افزار یا سخت افزار ) را به این شرکت معرفی نماید. تمامی مراحل بعدی توسط کارا دوهزار انجام و در صورت فروش، طبق جدول به ایشان پورسانت تعلق می‌گیرد.

کاربر گرامی لطفا فرم اعتبار سنجی نمایندگان را پس از دانلود تکمیل نموده و سپس به آدرس اینترنتی Naghibi@kara2000.ir ارسال فرمایید(در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد ) 

شرایط و فرم درخواست نمایندگی
*
*
*
*
*
*